O nás

MOMO příběh

Monika a Mirka - jsme dvě kamarádky, které většinu své pracovní kariéry strávily ve vizuálním prostředí -  produkovaly filmy a televizní reklamy.

Známe se přes 20 let. Jako u všech má a měla naše kariéra velký vliv jak žijeme naše životy a čas strávený v kreativním prostředí začal ovlivňovat Moničinu cestu. Postupem času začala Monika (přezdívaná Momo) nakupovat po celém světě starožitné přívěsky, minerály a šperkařské komponenty a tady se zrodilo MOMO. Zpočátku navrhovala šperky pro rodinu a přátele, což se vždy setkalo s velkým nadšením. Jednoduše řečeno, byla šťastná, když její návrhy přinášely radost i ostatním. Později se přidala Mirka – když viděla jednoduchou a poctivou krásu v práci MOMO, chtěla Monice pomoci přinést tuto krásu širšímu okruhu lidí a spojením přátelství a práce vytvořit tým snů!

Poslání MOMO je jednoduché – prostřednictvím ruční práce, minerálů a komponentů vnést do našich životů trochu radosti, jednoduchosti a krásy. Budeme rády, když se stanete součástí naší MOMO cesty. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz